Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5941
Lada Hop-up - Alusign

Podkreśl swój indywidualizm

Identyfikacja wewnętrzna wizytówką dla Twojej firmy

Okiełznaj chaos

Czytelna informacja drogą do zadowolenia Twoich klientów

Niech Cię zauważą

Przyciągnij uwagę innych i zaproś ich do swojej firmy

Czego potrzebujesz?

Lada Hop-up

Tabliczka Pixquick
Tabliczka Pixquick

Lada hop-up jest lekkim i w pełni mobilnym systemem, oferującym dużą powierzchnię do umieszczenia grafiki na tkaninie. Rama wykonana jest z wysokiej jakości anodowanych elementów, która działa na takiej samej zasadzie jak konstrukcje doceniane i wykorzystywane w systemach pop-up.

System oferuje łatwe i szybkie mocowanie grafiki za pomocą haka i pętli. Lada główna formowana jest termicznie w kolorze drewna bukowego, a półka wewnętrzna wykonana jest z poliwęglanu komorowego, czyli bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego, zawierającego polimer. W skład zestawu wchodzi torba transportowa zawierająca funkcjonalny i wygodny pasek na ramię.

Szerokość (mm) 1020
Wysokość (mm) 1065
Głębokość (mm) 400
Masa (kg) 8,7
Konstrukcja aluminium, MDF
Torba transportowa tak

Szablon graficzny
pobierz

Wszelkie treści umieszczone na stronie www.alusign.pl są własnością Mado-Media sp. z o.o., wszelkie ich kopiowanie jest zabronione.

Kilka słów o nas

Alusign to firma zapewniająca klientom cały wachlarz nowoczesnych rozwiązań z zakresu identyfikacji wizualnej, reklamy i marketingu. Nasza oferta skierowana jest zarówno do agencji reklamowych jak i klientów końcowych. Oferowane przez nas systemy to nie tylko doskonała jakość, wysoka trwałość, ale także ciekawy i nowoczesny design. Proponowane przez nas systemy dostępne są zarówno jako półprodukty, jak i wyroby końcowe - wszystko objęte gwarancją jakości.

Skontaktuj się z nami

Adres Powstańców Warszawy 79 Pruszcz Gdański 83-000
Telefon +48 58 692 05 57
+48 58 692 05 58
Email katarzyna.miaskowska@madomedia.pl