Podkreśl swój indywidualizm

Identyfikacja wewnętrzna wizytówką dla Twojej firmy

Okiełznaj chaos

Czytelna informacja drogą do zadowolenia Twoich klientów

Niech Cię zauważą

Przyciągnij uwagę innych i zaproś ich do swojej firmy

Czego potrzebujesz?

Stoisko Soistes Bag

Stoisko Soistes Bag
Stoisko Soistes Bag

Stojak, który łączy w sobie cechy ekspozytora grafiki – ze względu na dwustronną ramę plakatową oraz dystrybutora produktów reklamowych tj.: toreb reklamowych, smyczy, słuchawek itp.

Profile o średnicy 25 mm są przymocowane do rur aluminiowych anodowanych na srebrno. Istnieje możliwość dowolnego regulowania wysokości. Ponadto dwustronna tabliczka typu pixquick na wierzchołku, umożliwia pełniejszą personalizację, prezentowanych przedmiotów reklamowych.

Karta produktowa
pobierz

Wszelkie treści umieszczone na stronie www.alusign.pl są własnością Mado-Media sp. z o.o., wszelkie ich kopiowanie jest zabronione.

Kilka słów o nas

Alusign to firma zapewniająca klientom cały wachlarz nowoczesnych rozwiązań z zakresu identyfikacji wizualnej, reklamy i marketingu. Nasza oferta skierowana jest zarówno do agencji reklamowych jak i klientów końcowych. Oferowane przez nas systemy to nie tylko doskonała jakość, wysoka trwałość, ale także ciekawy i nowoczesny design. Proponowane przez nas systemy dostępne są zarówno jako półprodukty, jak i wyroby końcowe - wszystko objęte gwarancją jakości.

Skontaktuj się z nami

Adres Powstańców Warszawy 79 Pruszcz Gdański 83-000
Telefon +48 58 692 05 57
+48 58 692 05 58
Email katarzyna.miaskowska@madomedia.pl