Podkreśl swój indywidualizm

Identyfikacja wewnętrzna wizytówką dla Twojej firmy

Okiełznaj chaos

Czytelna informacja drogą do zadowolenia Twoich klientów

Niech Cię zauważą

Przyciągnij uwagę innych i zaproś ich do swojej firmy

Czego potrzebujesz?

System Fly Classic

System Fly Classic
System Fly Classic

Specyfikacja systemu linkowego Fly Classic:
Fly Classic to wysokiej jakości, elegancki, podwieszany system prezentacyjny.
System ten to kombinacja ozdobnych detali mocujących, akrylowych kieszeni, paneli, półek zawieszanych na stalowej lince o grubości 1,8 mm.
Możliwość mocowania na ścianie (ściana/ściana, ściana/podłoga, ściana/-), rozpinana pomiędzy sufitem a podłogą, podwieszania do sufitu.
Detale najwyższej jakości, idealnie nadające się do różnorodnych wnętrz, pozwolą dobrać wersję systemu Fly Classic najlepiej odpowiadającą nawet najwyższym wymaganiom.
System ten można wykorzystać zarówno jako element wyposażenia sklepów, jak i „ekspozytor” materiałów promocyjnych. Ponadto Fly Classic idealnie sprawdza się w eleganckiej przestrzeni biurowej, hotelowej, galeryjnej, muzealnej, bankowej, itp.

UWAGA: System Fly Classic daje możliwość zbudowania własnej, niepowtarzalnej aranżacji. Ilość zastosowań danego systemu prezentacyjnego ogranicza jedynie wyobraźnia.

Dostępne: elementy mocujące ze stali szlachetnej lub aluminium anodowanego, satynowego, chromowanego lub malowanego.

Na życzenie wykonujemy grafikę do zamawianych aranżacji.

Wszelkie treści umieszczone na stronie www.alusign.pl są własnością Mado-Media sp. z o.o., wszelkie ich kopiowanie jest zabronione.

Kilka słów o nas

Alusign to firma zapewniająca klientom cały wachlarz nowoczesnych rozwiązań z zakresu identyfikacji wizualnej, reklamy i marketingu. Nasza oferta skierowana jest zarówno do agencji reklamowych jak i klientów końcowych. Oferowane przez nas systemy to nie tylko doskonała jakość, wysoka trwałość, ale także ciekawy i nowoczesny design. Proponowane przez nas systemy dostępne są zarówno jako półprodukty, jak i wyroby końcowe - wszystko objęte gwarancją jakości.

Skontaktuj się z nami

Adres Powstańców Warszawy 79 Pruszcz Gdański 83-000
Telefon +48 58 692 05 57
+48 58 692 05 58
Email katarzyna.miaskowska@madomedia.pl