Podkreśl swój indywidualizm

Identyfikacja wewnętrzna wizytówką dla Twojej firmy

Okiełznaj chaos

Czytelna informacja drogą do zadowolenia Twoich klientów

Niech Cię zauważą

Przyciągnij uwagę innych i zaproś ich do swojej firmy

Czego potrzebujesz?

Tabliczki Fly Style

Tabliczki Fly Style
Tabliczki Fly Style

Specyfikacja systemu rurkowego Fly Style:
Fly Style to wysokiej jakości system zawieszeń zaprojektowany z myślą o klientach, którzy preferują nowoczesny i niebanalny design.
System ten to kombinacja ozdobnych, chromowanych rurek o średnicy 6 mm, mocowań, akrylowych półek i kieszeni do dowolnej modyfikacji i konfiguracji na życzenie klienta.
Możliwość mocowania na ścianie (ściana/ściana, ściana/podłoga, ściana/-), rozpinana pomiędzy sufitem a podłogą, podwieszania do sufitu.
System ten można wykorzystać zarówno jako element wyposażenia sklepów, jak i „ekspozytor” materiałów promocyjnych. Ponadto Fly Design idealnie sprawdza się w eleganckiej przestrzeni biurowej, hotelowej, galeryjnej, muzealnej, bankowej, itp.

UWAGA: System Fly Style daje możliwość zbudowania własnej, niepowtarzalnej aranżacji. Ilość zastosowań danego systemu prezentacyjnego ogranicza jedynie wyobraźnia.

Dostępne: elementy mocujące ze stali szlachetnej lub aluminium anodowanego, satynowego, chromowanego lub malowanego.

Na życzenie wykonujemy grafikę do zamawianych aranżacji.

Wszelkie treści umieszczone na stronie www.alusign.pl są własnością Mado-Media sp. z o.o., wszelkie ich kopiowanie jest zabronione.

Kilka słów o nas

Alusign to firma zapewniająca klientom cały wachlarz nowoczesnych rozwiązań z zakresu identyfikacji wizualnej, reklamy i marketingu. Nasza oferta skierowana jest zarówno do agencji reklamowych jak i klientów końcowych. Oferowane przez nas systemy to nie tylko doskonała jakość, wysoka trwałość, ale także ciekawy i nowoczesny design. Proponowane przez nas systemy dostępne są zarówno jako półprodukty, jak i wyroby końcowe - wszystko objęte gwarancją jakości.

Skontaktuj się z nami

Adres Powstańców Warszawy 79 Pruszcz Gdański 83-000
Telefon +48 58 692 05 57
+48 58 692 05 58
Email katarzyna.miaskowska@madomedia.pl