Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5941
Stojaki / Prezentery - Alusign

Podkreśl swój indywidualizm

Identyfikacja wewnętrzna wizytówką dla Twojej firmy

Okiełznaj chaos

Czytelna informacja drogą do zadowolenia Twoich klientów

Niech Cię zauważą

Przyciągnij uwagę innych i zaproś ich do swojej firmy

Czego potrzebujesz?

Stojaki i prezentery

Prezentowane przez nas stojaki pozwalają na umieszczanie w nich ulotek w rozmiarach A4, A5, A6. Są najczęściej wykonane z pleksi, poliwenglanu lub innych lekkich tworzyw sztucznych. Niektóre posiadają również dodatki ze stali nierdzewnej. Oferowane produkty są trwałe i wygodne w użyciu. Na życzenie klienta istnieje możliwość nadruku logotypu bądź dowolnej innej grafiki, jak również dostosowania ekspozytora do indywidualnych potrzeb.

Stojaki na biurko

Stojaki na biurko

Stojaki naścienne

Stojaki naścienne

Stojaki przenośne

Stojaki przenośne

Stojaki stacjonarne

Stojaki stacjonarne

 

Stojaki wielofunkcyjne

Stojaki wielofunkcyjne

Wszelkie treści umieszczone na stronie www.alusign.pl są własnością Mado-Media sp. z o.o., wszelkie ich kopiowanie jest zabronione.

Kilka słów o nas

Alusign to firma zapewniająca klientom cały wachlarz nowoczesnych rozwiązań z zakresu identyfikacji wizualnej, reklamy i marketingu. Nasza oferta skierowana jest zarówno do agencji reklamowych jak i klientów końcowych. Oferowane przez nas systemy to nie tylko doskonała jakość, wysoka trwałość, ale także ciekawy i nowoczesny design. Proponowane przez nas systemy dostępne są zarówno jako półprodukty, jak i wyroby końcowe - wszystko objęte gwarancją jakości.

Skontaktuj się z nami

Adres Powstańców Warszawy 79 Pruszcz Gdański 83-000
Telefon +48 58 692 05 57
+48 58 692 05 58
Email katarzyna.miaskowska@madomedia.pl